Eskişehir PLC ve Otomasyon Eğitimi      

0 () Internal Server Error 500

Eskişehir Web

Eskişehir’de web Tasarım.

Web sitelerinin sadece ticari amaçlı kullanılmadığı bugünlerde kişisel olarak hobi, eğlence, eğitim/araştırma ve benzeri pek çok alanda bireysel çalışmalara ihtiyaç duyulmaktadır.Bireysel Web Siteleri, profesyonellik düzeyi yüksek, işlevsel ve kullanımı kolay web siteleri olarak tasarlanmalıdır.

Bireysel web siteleri tasarlanırken kişinin, reklamlar, kataloglar, tanıtım materyalleri gibi diğer mecralarda nasıl sunulduğu çok önemlidir. Sanılanın aksine, müşteri adayına çok sayıda farklı bilgi vermek olumsuz etki yapmaktadır. Böylece web sitesine gelen ziyaretçi de, aynı kişinin bir başka tanıtımı ile karşılaştığında bunların aynı kişinin olduğunu hemen fark edebilmelidir.

Bireysel web siteleri , belli bir ciddiyet yansıtmalıdır. Renk, görseller, metinler, işlevler gibi tüm site bileşenleri bireysel çizgide olmalıdır. bireysel web sitelerinde sunulan her şey titizlikle, bir bilinç içinde ve bir amaca yönelik olarak kurgulanmalıdır. Bu nedenle bireysel web siteleri, ölçeğine de bağlı olmak kaydı ile nispeten daha geniş bütçeli işlerdir.

Bireysel web siteleri , günümüzde çoğunluka kısmen veya tamamen dinamik olarak hazırlanmaktadır. Bu sayede hem geniş içeriğin kolayca yönetilmesi, hem de sayfalara yansıyan bir dinamizm sunulabilmektedir.

Günümüz teknolojilerine uyumlu olarak standart kalıpların dışında,

Arama motorlarına (google , bing gibi) göre optimize edilmiş,
Html 5 standartlarında etiketleri ile tarayıcıların tümüyle stabil çalışan,
CSS3’ün yenilikleri ile daha efektif,
jQuery tekniği ile mobil duyarlı esnek ara yüze sahip web sitesi,
Tamamen dinamik isteğe göre düzenlenebilen web siteleri tasarlamaktayız.
İçeriğiniz ile tasarımın uyumlu olması, tasarımınızın kurum kimliğinizi yansıtırken güncellenebilir olması, ziyaretçilerinizin web sitenizde aradıkları bilgilere kolay ulaşabilmesi ve geliştirilebilir bir platform olması başlıca önem verdiğimiz konulardır.

Kolay kullanımlı yönetim paneli ile teknik bilgiye sahip olmasanız da web sitenizi ihtiyaçlarınız doğrultusunda yeniden düzenleyebilirsiniz.